Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Ripsmeilu.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Lashes pro beauty (registrikood 16089947), asukohaga Saue linn, Koondise 26-38, Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt kliendile valitud tarneviisile. Veebipood ripsmeilu.ee jätab omale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.ripsmeilu.ee

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Tellimusi saab e-poes esitada kas kliendi kontole sisse logides või anonüümse kliendina.

Toodete tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, 

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Sooduskupongide kasutamine

Sooduskupongi kood on võimalik sisestada Veebipoe ostukorvi lehel või kassa lehel "Kupongi kood" lahtrisse ja klikates nupule "Kinnita." Sisestades kehtiva sooduskupongi koodi, kuvatakse ostukorvis ja kassa lehel nii sooduskupongi koodi kui saadava soodustuse suurust eurodes. Saadud soodustus arvutatakse maha tellimuse lõpphinnast.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Müüja komplekteerib ja postitab tellimuse pärast ostusumma laekumist.Tellimusi postitatakse tööpäeviti (E-R).

Tööpäeval enne kella 15:00 tasutud tellimused postitatakse samal päeval. Juhul,kui müüjal ei õnnestu kliendi soovitud tooteid komplekteerida, kontakteerub müüja kliendiga,et kokku leppida toote asendamise või kompenseerimise osas.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:  Omniva pakiautomaat, Omniva kuller, Smartpost pakiautomaat, Smart kuller.

Kauba saatmiskulud kannab ostja.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Parfümeeria tarne 7-10 tööpäeva.

Veebipood ripsmeilu.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Ripsmeilu.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14 päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

Tagastamisele ei kuulu avatud pakendiga kosmeetikatooted ja parfüümid. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted, mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks ripsmetušsid, mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline e-kiri  e-posti aadressile lashesprobeauty@gmail.com kliendi nime ja kontaktandmetega, kaubal esineva puuduse ja soovitud lahendus. hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood ripsmeilu.ee võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel ripsmeilu.ee on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood ripsmeilu.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Kauba puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile lashesprobeauty@gmail.com või helistada telefonil: 56968294

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul pretensiooni kättesaamisest.

Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt www.ripsmeilu.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel www.ripsmeilu.ee  ei ole võimalik kaupa asendada.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile lashesprobeauty@gmail.com või helistada telefonil: 56968294

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Muud tingimused

Veebipoes kaupade juures kuvatud piltidel on illustreeriv tähendus. Tarbijal pole õigus kaupa tagastada seetõttu, et veebipoes toodud kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud kauba pakendile, kui muus osas vastab kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses kauba juures kuvatud infoga.